Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Префрли се на содржината

Јеховини сведоци

македонски

Програма за Покраинскиот собир 2017-2018 — со покраинскиот надгледник

Запознај се со програмата за овој покраински собир. На собирот ќе има три говори од покраинскиот надгледник.

Не се откажувај — прави добро!

Зошто е тешко да правиш добро и што ќе ти помогне да успееш во тоа?

Најди го одговорот на овие прашања

Одговорот на овие прашања ќе биде даден за време на програмата.