Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Не губи сила кога Јехова те опоменува! (Јона 1:4-15; 3:1—4:11)

ОПЦИИ ЗА ПРЕЗЕМАЊЕ