Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Што велат некои млади

Здрав начин на живот

Здрав начин на живот

Неколку млади луѓе ни откриваат што прават за да останат здрави. Види како можеш и ти да живееш здраво.