Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Што велат некои млади

Надворешен изглед

Надворешен изглед

Дознај што велат некои млади за тоа како да имаш урамнотежено гледиште за својот изглед.

 

Нешто повеќе

МЛАДИТЕ ПРАШУВААТ

Дали си опседната со твојот изглед?

Како можеш да стекнеш урамнотежено гледиште за себе ако не си задоволна со твојот изглед?