Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Направи си ташна за служба!

Преземи го овој проект, гледај го цртаниот „Да одиме во служба“, а потоа направи ја ташната.

 

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА

Да одиме во служба

Дали Софија е спремна да оди во служба? Гледај го цртаниот филм, и подготви се заедно со неа.