Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Поука 22: Еден маж, една жена

Зошто Јехова создал маж и жена?

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА — УЧИ НИЗ ИГРА

Бракот е од Јехова

Кои брачни парови се спомнати во Библијата?