Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Спремни сме секаде да помагаме

Како можеш да им помагаш на другите?

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА

Не штедиме сили (песна 150)

Има многу начини на кои би можеле да им помагаме на другите.