Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Помогни му на Кире да си ја исчисти собата!

Кире има изгубено 5 играчки, преземи го овој проект и помогни му да ги најде. Кире сака да биде послушен на мајка му со тоа ќе си исчисти после играње.

 

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА

Биди чист и уреден

Јехова ставил сѐ на свое место. Научи како можеш и ти да бидеш чист и уреден.