Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Направи ја количката на Кире

Преземи го овој проект. Направи ја количката на Кире и подари ја некому.

 

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА

Научи да делиш со другите

Види колку им е убаво на Кире и Софија кога ги делат меѓу себе своите работи.