Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Моли се секој ден (ноти и текст)

За да научиш кога и каде можеш да се молиш, преземи ги нотите и текстот од оваа песна и пеј ја заедно со Софија.

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА

Моли се секој ден

Оваа песничка ги учи децата кога и каде можат да му се молат на Јехова. Видеоклипот може да се преземе.