Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Јехова ги создал животните!

Гледај го видеоклипот „Јехова создал сѐ“. Преземи го овој проект и обој ја сликата.

 

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА

Јехова создал сѐ

Дали знаеш што создал најпрво Јехова? Заедно со Кире види по кој редослед Јехова создавал.