Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Во посета на Бетел

Пеј ја оваа песна за Бетел со другите.

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА

Кире и Софија во Бетел

Гледај ги заедно со Кире и Софија сликите од нивната обиколка во Бетел. Дознај што сѐ се прави таму.