Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Научи ги напамет библиските книги (Дел 2)

Пеј и научи ги напамет останатите 16 книги од Хебрејските списи.

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА — УЧИ НИЗ ИГРА

Научи ги напамет библиските книги (Дел 2)

Со помош на овие картички, обиди се да ги научиш напамет библиските книги од Еремија до Малахија.