Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Научи ги напамет библиските книги (Дел 1)

Пеј и научи ги напамет книгите од Хебрејските списи.

 

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА — УЧИ НИЗ ИГРА

Научи ги напамет библиските книги (Дел 1)

Со помош на овие картички, обиди се да ги научиш напамет библиските книги од 1. Мојсеева до Исаија.