Префрли се на текстот

Јеховини сведоци

Select language македонски

Песна 138 — Јехова е името твое

Името на Јехова има длабоко значење. Да ја испееме оваа песна заедно.

 

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА — УЧИ НИЗ ИГРА

Пеј му на Јехова!

Откако ќе ја направиш оваа картичка, пеј ја песната „Јехова е името твое“ и пробај да ја научиш напамет.