Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Поука 12: Кире и Софија во Бетел

Кои интересни работи ги видоа Кире и Софија во Бетел? Што би сакал ти да видиш кога ќе дојдеш?

 

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА — УЧИ НИЗ ИГРА

Во посета на Бетел

Пеј ја оваа песна за Бетел со другите.