Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Поука 9: Јехова создал сѐ

Заедно со Кире види какви работи создал Јехова.

 

Види и...

БИДИ ПРИЈАТЕЛ СО ЈЕХОВА — УЧИ НИЗ ИГРА

Јехова ги создал животните!

Преземи го овој проект и гледај го видеоклипот „Јехова создал сѐ“ за да дознаеш кои биле првите животни што ги создал Јехова.