Hüppa sisu juurde

Hüppa sisukorda

Jehoova tunnistajad

Vali keel eesti viipekeel

 1. ÕPPETUND

Mis hea sõnum Jumalal meile on?

Mis hea sõnum Jumalal meile on?

1. Mis sõnum Jumalal meile on?

Jumal soovib, et inimesed tunneksid elust maa peal rõõmu. Ta on loonud maa ja kõik, mis sellel on, armastusest inimkonna vastu. Peagi hakkab ta tegutsema selle nimel, et kõigil maailma rahvastel oleks parem tulevik. Ta kõrvaldab täielikult kannatuste põhjused. Loe Jeremija 29:11.

Mitte ühelgi valitsusel pole eales õnnestunud kaotada kuritegevust, haigusi ega surma. Kuid Piiblis on üks hea sõnum: varsti vahetab Jumal inimvalitsused välja oma valitsuse vastu. Selle uue valitsuse alamad võivad siis nautida rahu ja head tervist. Loe Jesaja 25:8; 33:24; Taaniel 2:44.

2. Miks on see sõnum nii pakiline?

Kannatused lõpevad alles siis, kui Jumal puhastab maa kurjadest (Sefanja 2:3). Millal see juhtub? Jumala Sõna on ennustanud meie päeviks raskeid aegu. Praegused sündmused viitavadki sellele, et Jumala aeg tegutseda on peagi käes. Loe 2. Timoteosele 3:1–5.

3. Mida tuleks meil teha?

Me peaksime Jumalat tema Sõna Piibli kaudu tundma õppima. Piibel on meile nagu armastava isa kiri. See annab teada, kuidas juba praegu õnnelikumalt elada ja kuidas saada tulevikus maa peal igavene elu. Kõigile ei pruugi küll meeldida, et sa oled võtnud vastu abi Piibli mõistmiseks, kuid parema tuleviku väljavaade on liiga hea selleks, et seda kaotada. Loe Õpetussõnad 29:25; Ilmutus 14:6, 7.