Dzo kpo yi emenuwo dzi

Dzo kpo yi emenuawo dzi

Ƒe 2009/2010 “Minɔ Ŋudzɔ!” Dukɔwo Dome Kple Nutome Gã Takpekpe

Ƒe 2009/2010 “Minɔ Ŋudzɔ!” Dukɔwo Dome Kple Nutome Gã Takpekpe

 Ƒe 2009/2010 “Minɔ Ŋudzɔ!” Dukɔwo Dome Kple Nutome Gã Takpekpe

Ghana Dukɔwo Dome Takpekpewo

December 3-6, 2009

ACCRA, Ohene Djan Sports Stadium (Eŋlisigbe kple Tokunɔgbe, Twi)

ACCRA, Assembly Hall (Eʋegbe)

ACCRA, Legon Sports Stadium (Ga)

Telefonkadodo:

KUMASI, Baba Yara Sports Stadium (Eŋlisigbe kple Tokunɔgbe, Twi)

TAKORADI, Essipong Sports Stadium (Eŋlisigbe kple Tokunɔgbe, Twi)

Nutome Gã Takpekpewo

December 11-13

Accra Twi

Ho Eʋegbe

Koforidua “A” Twi kple Tokunɔgbe

Mankessim Twi

Obuasi Twi

Oda Twi

December 18-20

Assin Akonfode Twi

Bawia “A” Twi

Hohoe “A” Twi

Koforidua “B” Twi

Somanya Dangme

Sunyani “A” Twi kple Tokunɔgbe

December 25-27

Bawia “B” Nzema

Bolgatanga Eŋlisigbe kple Frafra

Hohoe “B” Eʋegbe

Nkawkaw “A” Twi

Suhum Twi

Sunyani “B” Twi

Swedru “A” Twi

Tarkwa Twi

January 1-3, 2010

Mampong Ashanti Twi kple Tokunɔgbe

Nkawkaw “B” Twi

Sefwi Bekwai Twi

Swedru “B” Twi kple Tokunɔgbe

Tamale Twi

Wa Eŋlisigbe

BENIN

November 27-29, 2009

Comé, Fiaɖuƒe Akpata—Comé Eʋegbe

December 4-6

Djakatomey, Takpexɔ, Couffo—Djakatomey Eʋegbe

January 1-3, 2010

Calavi 5, Takpexɔ, RIE2 Akassato—AB Calavi Eʋegbe

COTE D’IVOIRE Dukɔwo Dome Takpekpe

December 24-27, 2009

ABIDJAN, Félix Houphouët-Boigny Stadium (Fransegbe, Baoule, Eŋlisigbe, Eʋegbe, Twi)

TOGO

November 27-29, 2009

KPALIMÉ, Salle d’assemblée des Témoins de Jéhovah, Kpalimé (Eʋegbe)

TSÉVIÉ, Salle d’assemblée des Témoins de Jéhovah, Tsévié (Eʋegbe)

December 4-6

KPALIMÉ, Salle d’assemblée des Témoins de Jéhovah, Kpalimé (Eʋegbe)

TSÉVIÉ, Salle d’assemblée des Témoins de Jéhovah, Tsévié (Eʋegbe)

December 11-13

ATAKPAMÉ, Salle d’assemblée des Témoins de Jéhovah, Atakpamé (Eʋegbe)

VOGAN, Salle d’assemblée des Témoins de Jéhovah, Vogan (Eʋegbe)

December 18-20

ATAKPAMÉ, Salle d’assemblée des Témoins de Jéhovah, Atakpamé (Eʋegbe)

SOTOUBOUA, Salle d’assemblée des Témoins de Jéhovah, Sotouboua (Kabiyé)

December 25-27

ATAKPAMÉ, Salle d’assemblée des Témoins de Jéhovah, Atakpamé (Eʋegbe)

KARA, Salle d’assemblée des Témoins de Jéhovah, Kara (Fransegbe)

January 1-3, 2010

LOMÉ, Stade de Kégué, Lomé (Eʋegbe, Eŋlisigbe, Fransegbe, Amerika Tokunɔgbe)

BRITAIN English

June 12-14 2009

JERSEY, CHANNEL ISLANDS Fort Regent Leisure Centre, St. Helier

June 19-21

BOURNEMOUTH, Bournemouth Athletic Football Club, Dean Court Ground

NEWCASTLE-UPON-TYNE, Newcastle Arena, Arena Way

June 26-28

GILLINGHAM, Priestfield Stadium, Redfern Avenue

NOTTINGHAM, Nottingham Ice Rink, Lower Parliament Street

July 3-5

LEEDS, Leeds United Football Club, Elland Road

MANCHESTER Manchester Arena, Hunts Bank

July 10-12

STOKE, Britannia Stadium, Stanley Matthews Way

SURREY ASSEMBLY HALL (A), Brickhouse Lane, South Godstone, Godstone

July 17-19

CARDIFF, Millennium Stadium, West Gate Street

NORWICH, Norwich City Football Club, Carrow Road

PERTH, St. Johnstone Football Club, McDiarmid Park, Crieff Road

SURREY ASSEMBLY HALL (B), Brickhouse Lane, South Godstone, Godstone

July 24-26

BRIGHTON, The Brighton Centre, Kings Road

COVENTRY, Ricoh Arena, Phoenix Way

PLYMOUTH, Plymouth Argyle Football Club, Home Park

SURREY ASSEMBLY HALL (C), Brickhouse Lane, South Godstone, Godstone

July 31-August 2

TWICKENHAM, Rugby Football Union, Whitton Road

Other Languages

June 26-28

GREEK, EDGWARE, London Edgware Kingdom Hall Complex, Avion Crescent, off Grahame Park Way

July 3-5

ITALIAN, LONDON, North London Assembly Hall, 174 Bowes Road

July 17-19

FRENCH, LONDON, North London Assembly Hall, 174 Bowes Road

July 24-26

POLISH, COVENTRY, Ricoh Arena, Phoenix Way

PORTUGUESE, MANCHESTER, Manchester Assembly Hall, 456 Palatine Road, Northenden

PORTUGUESE, LONDON, North London Assembly Hall, 174 Bowes Road

July 31-August 2

LINGALA, EDGWARE, London Edgware Kingdom Hall Complex, Avion Crescent, off Grahame Park Way

RUSSIAN, TWICKENHAM, Rugby Football Union, Whitton Road

SPANISH, TWICKENHAM, Rugby Football Union, Whitton Road

August 14-16

MANDARIN, DUDLEY, Dudley Assembly Hall, 22 Castle Hill

August 21-23

BSL, DUDLEY, Dudley Assembly Hall, 22 Castle Hill

August 28-30

PUNJABI, DUDLEY, Dudley Assembly Hall, 22 Castle Hill

August 29, 30

FARSI, ROTHERHAM, East Pennine Assembly Hall, Fretwell Road, Hellaby